Úvod arrow O společnosti
Armatury Herz

Firma Herz Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termostatických ventilů, armatur pro topné soustavy a potrubí.

Má sedm výrobních závodů v Evropě a dále četné dceřinné společnosti a zastoupení po celém světě. Desítky let zkušeností a specializace na oblast vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových výrobků.

 

Historie firmy HERZ

Již v roce 1896 byl na Herzgasse v 10. vídeňském obvodu položen rodinami Gebauer & Lehrner základ pro vznik podniku. Název ulice byl nejdříve využit pro pojmenování výrobní značky a potom celé firmy.

Firma byla založena před více než 100 lety a během let se díky soustavné inovaci a vysoké kvalitě v kombinaci s  moderním designem dostala na jednu z vedoucích pozic v oblasti vytápěcí techniky. Konceptem firmy HERZ je používat regulační armatury tak, aby šetřily energii a tím i náklady na vytápění. Výrobní řada „DE LUXE“ je odpověď firmy HERZ na trend vnést více designu do oboru vytápění.

Armatury Herz

HERZ ve světě

Na evropském trhu je firma HERZ zastoupena vlastními dceřinými společnostmi ve Velké Británii, Německu, České republice, Polsku, Slovensku, Ukrajině, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Gruzii, Rusku a v Pobaltí. Celkově je HERZ aktivní ve více jak 70 zemích, od Evropy po Blízký východ, v Severní a Jižní Americe, Číně, Japonsku a na Novém Zélandu.

Kvalita firmy HERZ

Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky. Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů. Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.

 

Staňte se i Vy našimi stálými zákazníky….

 
HERZ s.r.o., Vídeňská 264/120b, 619 00 Brno, Tel.: (+420) 544 23 43 81-2