Zpět
Aktuálně / Novinka ISH 2021 - Systémy pro pitnou vodu
Novinka ISH 2021 - Systémy pro pitnou vodu

Novinka ISH 2021 - Systémy pro pitnou vodu

HERZ - specialista na instalace pitné vody

Všechny části přicházející do styku s pitnou vodou jsou vyrobeny z fyziologicky nezávadných materiálů v souladu s normami a právními požadavky.

Správná armatura na pitnou vodu HERZ pro každý požadavek, např .:
 - Filtr pitné vody Herz odstraňuje volné usazeniny (částice nečistot) z vodovodního řadu bezprostředně za  připojením do domu.
 - Bezpečnostní armatury HERZ, jako jsou systémové oddělovače (pro stoupací potrubí i kombinace systémových oddělovačů pro plnění a doplňování systémů), zpětné klapky (např. uzávěry, vodoměry s integrovanou zpětnou klapkou, kulové ventily) brání kontaktu pitné vody s užitkovou vodou.
 - Potrubní regulační a uzavírací ventily HERZ s měřicími ventily, např. nový STRÖMAX-GNW zajišťují hydraulické vyvážení v rozvodech pitné vody.
 - Bezúdržbový termostatický směšovací ventil 7766 TMV se používá v rozvodech s teplou pitnou vodou a díky optimalizované technologii termostatu zajišťuje konstantní teplotu na výstupu (ochrana proti opaření).
 - Spolehlivé a robustní kulové ventily HERZ na pitnou vodu nabízejí nízké tlakové ztráty a díky své konstrukci ProClean i vysokou úroveň hygieny.