Zpět
Aktuálně / Tomáš Bárta vítězem Velké ceny Hradce Králové
Tomáš Bárta vítězem Velké ceny Hradce Králové
Tomáš Bárta vítězem Velké ceny Hradce Králové

Tomáš Bárta vítězem Velké ceny Hradce Králové

Tradiční kritérium v Hradci králové ovládl s přehledem ve spurtu pětičlenné skupiny Tomáš Bárta z ATT Investments. Na druhé místo odsunul Adama Ťoupalíka z Elkov Kasper a na třetí Vojtěcha Kmínka z Favoritu Brno.
Jelo se na zhruba 1,5 km dlouhém okruhu celkem 35x. Už ve 4. okruhu odjela pětice závodníků, v níž byli kromě těch, co se umístili na stupních vítězů, ještě Jan Brňák ze Sparty a Martin Boubal z Hello CTW. 
Na startu se sešlo kolem 35 závodníků. ATT Investments reprezentovala pětice Tomáš Bárta, Jiří Petruš, Daniel Sporysch, Petr Hetfleiš a Jakub Havrlant.
Situace, kdy odjela skupina v popsaném složení, pochopitelně nejvíc vyhovovala týmu ATT Investments, jelikož Tomáš Bárta byl papírově jasným favoritem do případného spurtu. Proto ostatní závodníci ATT Investments hlídali počínání hlavní skupiny s cílem zabránit tomu, aby se na situaci něco podstatného změnilo. A to se jim také podařilo.
Tomáš Bárta neměl sebemenší problém prosadit se v koncovce proti svým soupeřům, spurt zahájil za Adamem Ťoupalíkem a přesvědčivě zvítězil.

Gratulujeme!