Zpět
Aktuálně / Začátek sezóny na jedničku!
Začátek sezóny na jedničku!
Začátek sezóny na jedničku! Začátek sezóny na jedničku! Začátek sezóny na jedničku! Začátek sezóny na jedničku! Začátek sezóny na jedničku! Začátek sezóny na jedničku! Začátek sezóny na jedničku!

Začátek sezóny na jedničku!

O víkendu v Hlohovci začala česká cyklistická sezóna. Famózním způsobem do ní vstoupil tým ATT Investments podporovaný českým zastoupením Herz.

Nová kola od francouzské firmy Lapierre si závodníci otestovali na tradičním otvíráku sezóny v Hlohovci. Na Trofeo Cinelli z toho bylo 2. a 3. místo. V neděli už čekala závodníky jarní klasika – Velká Bíteš – Brno - Velká Bíteš.
První závod Českého poháru v silniční cyklistice ŠKODA CUP 2023 vyvolával před startem dvojnásobné napětí oproti předešlým ročníkům. Jestliže do loňska náš tým šlapal na paty dlouhodobě nejlepšímu českému kontinentálním týmu Elkov-Kasper, tak pro letošek tým posílil natolik, že se vedení nebálo sdělit do světa, že jedním z cílů je stát se českou jedničkou. A Velká Bíteš měla být první prověrkou tohoto záměru. Vyšla naprosto skvěle. ATT Investments předvedl úžasný týmový výkon a skvělou taktickou práci a v závodu zcela dominoval. Vyhrál Pavel Kelemen a v první desítce skončili další 4 závodníci týmu.

Gratulujeme!