Jsme hrdý partner PRO CYCLING TEAMU TOPFOREX LAPIERRE!

V letošní nelehké sezóně si cyklisté z českého kontinentálního týmu TOPFOREX LAPIERRE vedou velmi dobře. Z pozvolného startu sezóny a očekávání, jak se veškerá protiepidemická opatření projeví na kondici cyklistů, je dnes víc než jasné, že mladí cyklisté vše zvládli a hovoří za ně krásné výsledky.

Začátkem léta si cyklisté z týmu užili 4denní kemp s jednou z největších osobností české cyklistiky – Zdeňkem Štybarem a pak se již vrhli do plného závodního tempa. Úspěchy sbírali jak na závodech v domácím prostředí, tak v zahraničí.

Ve společném mistrovství České a Slovenské republiky v kategorii U23 získal mistrovský titul Vojtěch Řepa. Hoši se neztratili ani v pokračování mistrovství v Mladé Boleslavi při závodě s hromadným startem. V kategorii ELITE byli cyklisté u všeho podstatného, v každém úniku a dokázali držet krok s profesionály. Skvěle se prosadil Jakub Bouček, který dojel na fantastickém pátém místě.

Na mistrovství Evropy v kategorii U23 dojel Vojtěch Řepa bronzový, kdy za novopečeným mistrem Evropy Jonasem Hvidebergem z Norka zaostal o pouhé 2 vteřiny.

V Ostravě při Českém poháru mužů 2020 vyhrál kategorii ELITE a zároveň U23 opět Vojtěch Řepa, jeho týmový kolega Jakub Bouček dojel v kategorii U23 druhý.

Na mistrovství  České republiky v časovce družstev bral Topforex Lapierre bronzovou medaili.

Tým Topforex Lapierre znovu potvrdil vynikající formu, kdy se jeho zástupci od restartu sezony pravidelně umisťují na medailových příčkách závodů, ve kterých startují.

Evropský výrobek

Veškeré komponenty systémů jsou vyráběny pouze v evropských zemích ve vlastních výrobních závodech skupiny Herz.

Ekologické normy

Naše výrobní závody se nachází v nádherné přírodě Rakouska. Při výrobě plně dodržujeme ekologické normy tak, aby jsme byli maximálně šetrní k životnímu prostředí.