NENAŠLI JSTE
VHODNOU POZICI?


NEUSTÁLE HLEDÁME SCHOPNÉ KOLEGY DO NAŠEHO TÝMU

Firma Herz Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termostatických ventilů, armatur pro topné soustavy a potrubí.

Má sedm výrobních závodů v Evropě a dále četné dceřiné společnosti a zastoupení po celém světě. Desítky let zkušeností a specializace na oblast vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových výrobků.

Poslat životopis

Kariéra v Herz

Životopis / Motivační dopis

Napište číslicemi "třidvajedna"
 

Staňte se i Vy součástí
našeho týmu...

koncern herz v číslech

Zkušeností a vývoje

125

Zkušeností a vývoje

Výrobních závodů

40

Výrobních závodů

Zaměstnanců

2600

Zaměstnanců

Zemí v zastoupení

100

Zemí v zastoupení

Slovo ředitele

Vážené dámy, vážení pánové,

vítám Vás na webu společnosti HERZ Česká republika. Jsme součástí rakouského rodinného koncernu HERZ. Více než 125 let je naší strategií vyrábět výhradně v Evropě produkty, které získaly své dobré jméno díky robustní konstrukci a dlouhé životnosti. Výrobky s logem HERZ funguji bezchybně ve Vašich domovech několik generací.

Náš český tým se srdcem HERZ na hrudi Vám zajišťuje dodávku zboží, obchodní a technickou podporu na vysoké úrovni více než 30 let.

Těší nás Vaše dlouhodobá přízeň, díky níž se řadíme mezi lídry na českém trhu. Zákazníci, kteří vyzkoušeli pověstnou kvalitu výrobků s nezaměnitelným logem srdce, už nechtějí dělat kompromisy a zřídka zkouší jiné výrobky. 
Ať už vybíráte podlahové vytápění pro svůj dům či byt, nebo jste instalatér profesionál, najdete v naší společnosti příjemnou atmosféru, zákaznický servis a produkty, na které se můžete spolehnout.

Ing. David Kostelka
jednatel