Umyvadlové baterie

Produkty Vodovodní baterie Umyvadlové baterie

Vodovodní baterie

DESIGNOVÉ A KLASICKÉ VODOVODNÍ BATERIE - od roku 1933


Vodovodní baterie HERZ se instalují v 75 zemích celého světa. Od první vyrobené baterie v roce 1933 urazila společnost HERZ dlouhý kus cesty. Díky neustálému investování do nových technologií a vlastnímu vývoji se neustále dynamicky rozvíjí. Abychom naplnili současné designové trendy a vyhověli vkusu našich zákazníků, stále zlepšujeme kvalitu a design našich výrobků. Každoročně připravujeme nové designové série. Silná pozice na trhu je pro nás velkou motivací.

Více jak 80 let zkušeností s vývojem a výrobou vodovodních baterií je zárukou stabilní kvality a dlouhověkosti našich výrobků. Nekončící proces inovací a využívání nejmodernější technologií v našich výhradně evropských výrobních závodech řadí baterie HERZ do nejvyšších pater v hodnoceních kvality.

DESIGNOVÉ A KLASICKÉ VODOVODNÍ BATERIE - od roku 1933

VIZE


Pozice jednoho z předních evropských výrobců sanitární techniky nás zavazuje k neustálému technologickému vývoji a zvyšování kvality. Pro všechny řady baterií je společná špičková kvalita chrome s vysokou mechanickou odolností a robustní tělo baterie, které zajistí dlouhodobou funkčnost a těsnost vodovodní baterií po desítky let. Design a špičková řemeslná kvalita za dobrou cenu je společná pro všechny naše produkty.

Vizí naší společnosti je, aby naše produkty byly praktické, moderní, ekologické a vysoce kvalitní za konkurenceschopné ceny.

100% EVROPSKÝ


Vodovodní baterie jsou vyráběny v moderně vybaveném výrobním a vývojovém centru ve slovinském městě Šmartno pri Litiji. Technologicky nejvyspělejší stroje v rukou zkušených profesionálů a přísná kontrola každého jednotlivého vyrobeného kusu znamená maximální spokojenost našich zákazníků.

Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzují všechny důležité certifikáty: SIST EN200, SIST EN246, SIST EN248, SIST EN817, SIST EN1112 a SIST EN1113.