O nás

 

Rakouská firma Herz je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců systémů a armatur pro vytápění a chlazení.  Má 40 výrobních závodů v Evropě a dceřiné společnosti a zastoupení po celém světě. 125 let zkušeností a specializace na oblast vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových výrobků.

 

 

Společnost v číslech Slovo ředitele Historie

KONCERN HERZ V ČÍSLECH

Zkušeností a vývoje

125

Zkušeností a vývoje

Výrobních závodů

40

Výrobních závodů

Zaměstnanců

2600

Zaměstnanců

Zemí v zastoupení

100

Zemí v zastoupení

Slovo ředitele

Vážené dámy, vážení pánové,

vítám Vás na webu společnosti HERZ Česká republika. Jsme součástí rakouského rodinného koncernu HERZ. Více než 125 let je naší strategií vyrábět výhradně v Evropě produkty, které získaly své dobré jméno díky robustní konstrukci a dlouhé životnosti. Výrobky s logem HERZ funguji bezchybně ve Vašich domovech několik generací.

Náš český tým se srdcem HERZ na hrudi Vám zajišťuje dodávku zboží, obchodní a technickou podporu na vysoké úrovni více než 30 let.

Těší nás Vaše dlouhodobá přízeň, díky níž se řadíme mezi lídry na českém trhu. Zákazníci, kteří vyzkoušeli pověstnou kvalitu výrobků s nezaměnitelným logem srdce, už nechtějí dělat kompromisy a zřídka zkouší jiné výrobky. 
Ať už vybíráte podlahové vytápění pro svůj dům či byt, nebo jste instalatér profesionál, najdete v naší společnosti příjemnou atmosféru, zákaznický servis a produkty, na které se můžete spolehnout.

Ing. David Kostelka
jednatel

Historie firmy Herz

Založení HERZ

Již v roce 1896 byl na Herzgasse
v 10. vídeňském obvodu položen rodinami Gebauer & Lehrner základ pro vznik podniku. Název ulice byl nejdříve využit pro pojmenování výrobní značky a potom celé firmy.

Firma byla založena před 125 lety a během let se díky soustavné inovaci a vysoké kvalitě v kombinaci s moderním designem dostala na jednu z vedoucích pozic v oblasti vytápěcí techniky. Konceptem firmy HERZ je používat regulační armatury, topné a chladící systémy tak, aby šetřily energii a tím i náklady na vytápění. Systém podlahového vytápění/chlazení PUSH65 je zásadní inovací v oblasti sálavých systémů. Inovativní ventily HerzCON přinesly nový rozměr v oblasti regulace otopných soustav. Designové řady vodovodních baterií SQ, ELITE a Zen v chromovém i černém provedení konkurují evropským lídrům v oblasti designu a kvality. 

HERZ ve světě

Na evropském trhu je firma HERZ zastoupena vlastními dceřinými společnostmi ve Velké Británii, Německu, České republice, Polsku, Slovensku, Ukrajině, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Gruzii, Rusku a v Pobaltí. Celkově je HERZ aktivní ve více jak 70 zemích, od Evropy po Blízký východ, v Severní a Jižní Americe, Číně, Japonsku a na Novém Zélandu.

Kvality firmy HERZ

Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky. Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů. Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.

Staňte se i Vy našimi
stálými zákazníky...

}
Evropský výrobek

Evropský výrobek

Veškeré komponenty systémů jsou vyráběny pouze v evropských zemích ve vlastních výrobních závodech skupiny Herz.

}
Ekologické normy

Ekologické normy

Naše výrobní závody se nachází v nádherné přírodě Rakouska. Při výrobě plně dodržujeme ekologické normy tak, aby jsme byli maximálně šetrní k životnímu prostředí.

}
Energetická úspora

Energetická úspora

Sálavé systémy Herz jsou energeticky úsporné a zajistí Vám vysokou míru tepelné pohody

}
Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Jednotlivé komponenty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování při zachování příznivé ceny.

}
Dlouhá záruka

Dlouhá záruka

Záruka 5 let na kompletní systém.