VODOVODNÍ BATERIE

Baterie série SQ černá

Baterie série Elite černá

Baterie série Zen černá

Baterie série Zen

Baterie série Stil

Baterie série SQ

Baterie série Fresh

Baterie série Elite

Baterie kuchyňské

Baterie sprchové | vanové

Baterie umyvadlové

Baterie sprchové sety | hlavice

Baterie bidetové

Baterie termostatické

Baterie podomítkové

Baterie nízkotlaké

Baterie série Infinity

Baterie série Project

Baterie série Prestige

Baterie série Simpaty

Baterie série Classic

Baterie sanitární | zdravotnické

Baterie senzorové | Push

Baterie příslušenství

Vodovodní baterie

DESIGNOVÉ A KLASICKÉ VODOVODNÍ BATERIE - od roku 1933


Vodovodní baterie HERZ se instalují v 75 zemích celého světa. Od první vyrobené baterie v roce 1933 urazila společnost HERZ dlouhý kus cesty. Díky neustálému investování do nových technologií a vlastnímu vývoji se neustále dynamicky rozvíjí. Abychom naplnili současné designové trendy a vyhověli vkusu našich zákazníků, stále zlepšujeme kvalitu a design našich výrobků. Každoročně připravujeme nové designové série. Silná pozice na trhu je pro nás velkou motivací.

Více jak 80 let zkušeností s vývojem a výrobou vodovodních baterií je zárukou stabilní kvality a dlouhověkosti našich výrobků. Nekončící proces inovací a využívání nejmodernější technologií v našich výhradně evropských výrobních závodech řadí baterie HERZ do nejvyšších pater v hodnoceních kvality.

DESIGNOVÉ A KLASICKÉ VODOVODNÍ BATERIE - od roku 1933

VIZE


Pozice jednoho z předních evropských výrobců sanitární techniky nás zavazuje k neustálému technologickému vývoji a zvyšování kvality. Pro všechny řady baterií je společná špičková kvalita chrome s vysokou mechanickou odolností a robustní tělo baterie, které zajistí dlouhodobou funkčnost a těsnost vodovodní baterií po desítky let. Design a špičková řemeslná kvalita za dobrou cenu je společná pro všechny naše produkty.

Vizí naší společnosti je, aby naše produkty byly praktické, moderní, ekologické a vysoce kvalitní za konkurenceschopné ceny.

100% EVROPSKÝ


Vodovodní baterie jsou vyráběny v moderně vybaveném výrobním a vývojovém centru ve slovinském městě Šmartno pri Litiji. Technologicky nejvyspělejší stroje v rukou zkušených profesionálů a přísná kontrola každého jednotlivého vyrobeného kusu znamená maximální spokojenost našich zákazníků.

Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzují všechny důležité certifikáty: SIST EN200, SIST EN246, SIST EN248, SIST EN817, SIST EN1112 a SIST EN1113.

Baterie HERZ

}
Evropský výrobek

Evropský výrobek

Veškeré komponenty systémů jsou vyráběny pouze v evropských zemích ve vlastních výrobních závodech skupiny Herz.

}
Ekologické normy

Ekologické normy

Naše výrobní závody se nachází v nádherné přírodě Rakouska. Při výrobě plně dodržujeme ekologické normy tak, aby jsme byli maximálně šetrní k životnímu prostředí.

}
Energetická úspora

Energetická úspora

Sálavé systémy Herz jsou energeticky úsporné a zajistí Vám vysokou míru tepelné pohody

}
Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Jednotlivé komponenty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování při zachování příznivé ceny.

}
Dlouhá záruka

Dlouhá záruka

Záruka 5 let na kompletní systém.