Zpět
Tipy na výlety / Poznej Rakousko s HERZ 4. – Sjezd v Kitzbuhelu - 80. ročník – tipy na cestu
Poznej Rakousko s HERZ 4. – Sjezd v Kitzbuhelu - 80. ročník – tipy na cestu
Poznej Rakousko s HERZ 4. – Sjezd v Kitzbuhelu - 80. ročník – tipy na cestu Poznej Rakousko s HERZ 4. – Sjezd v Kitzbuhelu - 80. ročník – tipy na cestu Poznej Rakousko s HERZ 4. – Sjezd v Kitzbuhelu - 80. ročník – tipy na cestu

Poznej Rakousko s HERZ 4. – Sjezd v Kitzbuhelu - 80. ročník – tipy na cestu

Legendární sjezd Světového poháru v rakouském Kitbuhelu zapíše letos již svůj 80. ročník. Dáme Vám několik tipů, jak se 25. ledna 2020 nejlépe dostat na legendární sjezdovku Streif. 

Pokud se chcete vyhnout kolonám a cestování vlakem ze záchytných parkovišť, tak doporučujeme příjezd od jihu přes Pass Thurn. Pokud přijedete cca 2 hodiny před startem, tak se dostanete na záchytné parkoviště asi 15 minut chůze od cílového prostoru. 

Lístky stačí koupit na místě a pokud máte kartu jednoho z titulárních sponzorů Master-card, tak určitě využijte expresních pokladen pro jejich klienty. Na nejatraktivnější sobotní sjezd stojí lístek 30 Euro. Do areálu si můžete vzít jednu plastovou láhev s pitím. Ve stáncích je k dispozici občerstvení v malém výběru – párek, svařák, pivo a limonáda. 

Nejlepší výhled na závod budete mít z úrovně hrany cílového skoku na pravé straně při pohledu ze spodu. Horní část sjezdu můžete sledovat na dostatečném počtu velkoplošných obrazovek a od skoku na Hausbergu již vidíte vše na vlastní oči. 

Pokud budete mít chuť se dál bavit na velké párty ve městě, tak si nenechte ujít velký večerní ohňostroj v cílovém prostoru 

Doporučuji si výlet naplánovat na několik dní s lyžováním v některé z okolních lyžařských oblastí – Pass Thurn, Zell am See nebo Saalbach. 

 

Další informace najdete na webu závodu: