Zpět
Ze stavby / Speciální instalace - Prefa Kuřim
Speciální instalace - Prefa Kuřim
Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim Speciální instalace - Prefa Kuřim

Speciální instalace - Prefa Kuřim

Speciální instalace – Prefa Kuřim.

Ve spolupráci s realizační firmou OHLA ŽS, a.s. v současné době spouštíme vytápění výrobní linky pro výrobu panelů Spiroll. V České republice se jedná o první linku se speciálně navrženým vyhříváním pro aktivaci zrání betonu. Naši technici spolu s Miroslavem Schořem z OHLA ŽS, a.s. navrhli řešení, kde ocelové trubky vyhřívání výrobní linky nahradí trubky HERZLINE z pětivrstvého polyethylenu.
Řešení je dlouhodobé a cenově výhodné. Nebude nutná výměna ocelových trubek po několika letech provozu a odpadnou i odstávky způsobované opravami ocelového systému vytápění.