Zpět
Aktuálně / Novinka ISH 2021 - Ventil DE LUXE
Novinka ISH 2021 - Ventil DE LUXE

Novinka ISH 2021 - Ventil DE LUXE

Topení splňuje průmyslový design - HERZ DE LUXE v matné černé.

Matná černá je absolutní trendovou barvou interiérového designu a zaujme především svou jemnou elegancí a nadčasovou krásou. S novými ventily a termostatickými hlavicemi řady DE LUXE od HERZ můžete proměnit topení v designový prvek u nových nebo rekonstruovaných staveb.

Malý a kompaktní

S délkou 7,5 cm a průměrem 4,5 cm je termostatická hlavice MINI DE LUXE jednou z nejmenších termostatických hlavic s kapalinovým expanzním prvkem (hydro senzorem) na trhu. Ve spojení s osvědčenými termostatickými ventily HERZ, reguluje teplotu v místnosti přímo na jednotlivých radiátorech. Integrované kapalinové čidlo (hydro senzor) okamžitě reaguje na jakoukoli změnu teploty okolí. Dokonalá spolupráce funguje zcela automaticky: ventil se zavírá a otevírá v závislosti na aktuální potřebě tepla v místnosti. Teplota v místnosti tak trvale odpovídá nastavené hodnotě komfortu.

Elegantní spojení

Novinka v připojení otopných těles z řady DE LUXE TS-3000 a DE LUXE VUA dostala také černou matnou povrchovou úpravu. Osvědčená kvalita HERZ spočívá v plynule nastavitelném termostatickém ventilu TS-98-V pro dvoutrubkové systémy, nebo TS-90 pro jednotrubkové systémy (oba ventily lze uzavřít). Systém DE LUXE 3000 je přizpůsoben i pro připojení ventilových radiátorů: modely pro jednotrubkové a dvoutrubkové systémy jsou k dispozici v přímém nebo úhlovém provedení.